Teknoloji

EA Sports FC 24 Hafta Sonu Ücretsiz Oldu: Ayrıca Büyük Bir İndirime Girdi

En popüler futbol oyunlarından biri EA Spor FC 24, Elektronik sanatlar Fifa Ayrılığının ardından oyuncuları endişelendiren bir döneme girdi. Bu ayrılığa rağmen serinin hayranlarını üzmeyecek şekilde piyasaya sürülen oyun, çok sayıda oyuncuyu ağırlamaya devam ediyor.

FIFA’nın bölünmesi, lansman sürecinde oyuncuları endişelendiren tek şey değildi. Oyunun fiyatı diğerlerinden daha yüksekti ve özellikle Steam’in dolar kuruna geçmesiyle bu endişeler daha da arttı. Neyse ki ciddi bir indirime giren oyun artık hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Oyunun fiyatı 70 dolardan 21 dolara düştü. Buradan erişebilirsiniz.

Bu 2114 TL’nin üst seviyesi civarında. 635TL Demek ki o seviyeye düşmüş. Ancak bu bedeli ödemek istemeyenlerin endişelenmemesi gerekiyor. Hafta sonu boyunca oyunu ücretsiz olarak deneyimlemek mümkün. Bunu yapmak için öncelikle oyunun resmi Steam sayfasına gidin. Daha sonra oyunu satın almak yerine ” Oyunu oynaDüğmeye bas.

Bu sayede oyunla ilgili sorularınız varsa satın almadan önce bunları çözebilirsiniz. Ya da hafta sonu sırf vakit geçirmek için bile oynayacak oyun bulamıyorsanız. EA Spor FC 24Güzel bir alternatif olacaktır.

Oyun indirimsiz olarak mevcuttur Epik Oyunlar 1.199 TL fiyat etiketiyle satılıyor. FC 24’ü satın almanın mantıklı olduğunu düşünüyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu